Kvalitní catering s jídlem a pitím na míru - Kampus Hradec Králové

Catering na svatbu
plný chutí a lásky

Připravíme na váš svatební stůl lahodné pokrmy, které perfektně ladí s atmosférou vaší svatby. Víme, že každá svatba je jedinečná, proto je náš catering plně přizpůsoben vašim požadavkům a představám.

Od lahodných předkrmů přes bohaté hlavní chody až po sladké dezerty, všechno bude přesně podle vašich přání. Chcete svatební raut, slavnostní oběd nebo večerní grilování? Stačí nám napsat, a my se postaráme o všechny detaily. Vaše svatba bude nezapomenutelná a každé jídlo bude pravým gastronomickým zážitkem.

DOKÁŽEME ZAJISTIT

Připravíme vám svatební menu na míru

Svatební raut

Připravíme pro vás pokrmy, které potěší i ty nejnáročnější hosty. Vždy nejdříve probereme vaše požadavky a připravíme svatební menu na míru vašim chuťovým buňkám.

Sladký bar

Rozhodně byste neměli zapomenout na sladké dobroty, které završí vaši svatební hostinu. Naše bohatá nabídka sladkého baru vás ohromí různorodými dezerty všech chutí a barev.

Barový catering

Zajistíme na vaši svatbu také barový catering na klíč. Přijedeme za vámi s mobilním barem, profesionálním barmanem a na míru připraveným výběrem drinků a dalších nápojů.

Oběd nebo raut?

Postaráme se o chuťové buňky vašich hostů po celý den. Dokážeme vám připravit od snídaně, přes slavnostní oběd, až po večerní raut nebo grilování. Fantazii se meze nekladou. 

Naše skvělé jídlo připravujeme v Hradci Králové, ale dojedeme za vámi kamkoli, kam vede cesta. Máte svatbu na statku ve stodole nebo v zámeckých zahradách, žádný problém. 

 

Barman na svatbu

Chcete na svou svatbu také barový servis? Náš profesionální barman k vám přijede s mobilním barem, postará se o pitný režim vašich hostů a předvede vám své barmanské umění. Vytvoří pro vás drinky, které budou odpovídat vašim chutím a stylu svatby.

Užijte si svatební den naplno a s koktejlem v ruce. O vaše hosty se postaráme my a vy si budete moci užívat každý okamžik svojí svatby.

 

Prohlédněte si fotografie z realizovaných svateb

Kampus Bistro Hradec Králové