Kvalitní catering s jídlem a pitím na míru - Kampus Hradec Králové

Catering na
firemní akce

Jsme tady, abychom obohatili vaše firemní události o gastronomické zážitky. Zajistíme catering na firemní akce přímo u vás, případně vám rádi pronajmeme prostory Kampusu.

Připravíme pro vás menší občerstvení na coffee breaky a školení nebo bohaté rauty na konference či vánoční večírek. Catering je vždy přizpůsoben vašim požadavkům a preferencím. Stačí nám napsat a sestavíme vám nabídku na míru.

DOKÁŽEME ZAJISTIT

Catering na firemní akce

Firemní večírky

Okořeníme vaše firemní večírky a dodáme jim šťávu. Připravíme pro vás bohatý raut nebo slavnostní večeři podle vašich přání a preferencí. Na velikosti akce a místě nezáleží.

Workshopy a školení

Nabízíme také lehké a zdravé občerstvení na školení a eventy všeho druhu. Menu je přizpůsobeno tak, aby dodalo účastníkům energii a mohli se plně soustředit.

Konference

Postaráme se, že vaše konference a kongresy budou plné nejen informací, ale také vynikajícího jídla. Sestavíme jídla tak, aby vyhovovala všem dietním omezením a preferencím.

Catering na míru

Naše bohaté zkušenosti a profesionální tým nám umožňují vyhovět potřebám každé firmy a události. Připojte se k našim spokojeným klientům a dovolte nám udělat z vaší firemní akce nezapomenutelný okamžik plný vynikajícího jídla a spokojených hostů.

Napište nám a společně najdeme řešení, které přesně odpovídá vašim požadavkům a očekáváním.

 

Pronájem prostor

Na firemní akce menšího rozsahu, jako jsou teambuildingy nebo firemní večírky, nabízíme k pronájmu moderní prostory našeho Bistra s kompletním zázemím a terasou.

Připravíme vám catering, uspořádání prostor podle potřeby a postaráme se o vaše maximální pohodlí.

 

Prohlédněte si fotografie z realizovaných akcí

Kampus Bistro Hradec Králové