Kvalitní catering s jídlem a pitím na míru - Kampus Hradec Králové

Catering na
oslavu narozenin

Každý má o oslavě narozenin jinou představu. Proto nabízíme cateringové služby přesně podle vašich přání a potřeb. Bez ohledu na to, zda si přejete oslavu v kruhu rodiny nebo s přáteli.

Vymyslíme vám personalizované menu jak jídla tak nápojů a přijedeme k vám nebo uspořádáme vaši oslavu narozenin u nás. Pomůžeme s výzdobou a postaráme se o hosty.

DOKÁŽEME ZAJISTIT

Vyberte si z několika možností

Oběd nebo raut

Připravíme catering podle vašich představ a stravovacích preferencí. Od snídaně, po slavnostní oběd nebo raut. Nechte starosti s jídlem na nás a užijte si svou oslavu naplno.

Stylové BBQ

Chcete oslavit narozeniny pořádnou grilovačkou? Není problém. Připravíme vám od šťavnatých hamburgerů a grilovaných mas až po osvěžující saláty a zeleninové pokrmy.

Barový catering

Zajistíme na vaši oslavu narozenin také barový catering. Přijedeme za vámi s mobilním barem, profesionálním barmanem a na míru připraveným výběrem drinků a dalších nápojů.

Catering na míru

Připravíme vám od menšího pohoštění po bohatý raut nebo třeba BBQ. Chcete tradiční jídla nebo zkusit něco zcela nového a exotického? Žádný problém, jsme připraveni splnit vaše přání a dodat vaší oslavě narozenin šťávu.

Napište nám a společně najdeme řešení, které přesně odpovídá vašim požadavkům a očekáváním.

 

Barman na oslavu

Chcete na svou oslavu narozenin také barový servis? Náš profesionální barman k vám přijede s mobilním barem, postará se o pitný režim vašich hostů a předvede vám své barmanské umění. Vytvoří pro vás drinky, které budou odpovídat vašim chutím a stylu oslavy.

Užijte si oslavu narozenin naplno a s koktejlem v ruce. O vaše hosty se postaráme my a vy si budete moci užívat každý okamžik svojí oslavy.

 

Pronájem prostor

Naše moderní prostory v Bistru jsou ideálním místem pro oslavu narozenin. Můžete si u nás pronajmout prostorný interiér s kompletním zázemím a využít naší terasy pro venkovní oslavu.

Nachystáme vám skvělé jídlo, širokou nabídku nápojů a postaráme se i o tematickou výzdobu. 

       

Prohlédněte si fotografie z realizovaných akcí

Kampus Bistro Hradec Králové