Kvalitní catering s jídlem a pitím na míru - Kampus Hradec Králové

Náš catering
na vaší oslavu

Užijte si svou rodinnou oslavu naplno a nechte starosti s jídlem na nás. Připravíme catering podle vašich představ a stravovacích preferencí. Od snídaní, přes bohaté slavnostní obědy až po pestré rauty nebo grilování. Náš tým profesionálů se postará o všechny detaily, abyste si mohli bezstarostně užít společnost svých blízkých.

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Připravíme vám skvělý catering

Slavnostní oběd

Pro vaši výjimečnou rodinnou událost připravíme širokou škálu lahodných pokrmů, které potěší chuťové buňky i těch nejnáročnějších hostů.

Rodinné grilování

Připravíme pro vás a vaše hosty nezapomenutelné rodinné BBQ. Buďto přímo u vás doma nebo na naší letní terase. Postaráme se o to, aby byl váš den plný chutí a radosti.

Smuteční hostina

Také v méně radostných chvílích, jako jsou pohřby, vám dokážeme ulevit od starostí a postarat se s vkusem a bez rušení rodinného klidu o pohoštění na smuteční hostině.

Catering na míru

Naše široká nabídka jídel a nápojů je plná chutí, které uspokojí každého člena vaší rodiny. Můžete si vybrat z různých chodů od předkrmů, hlavních jídel až po sladké dezerty, ať už preferujete tradiční klasiku nebo moderní kulinářské lahůdky. Catering přizpůsobíme vašim preferencím a počtu hostů.

 

Barman na oslavu

Užijte si každý okamžik své rodinné oslavy bez starostí. S naším špičkovým barmanem a mobilním barem, který dorazí přímo k vám domů nebo na místo oslavy, se budete moci naplno věnovat zábavě. Vytvoří pro vás od klasických koktejlů po originální drinky na míru vašim přáním.

 

Pronájem prostor

Nemáte dostatek prostoru nebo se vám nechce po oslavě uklízet? Nechte to na nás a přijďte oslavit vaši výjimečnou událost k nám. Nabízíme k pronájmu prostory Bistra nebo Bufetu. Zajistíme, aby vaše oslava probíhala hladce a o hosty bylo dobře postaráno.

Jsme v centru Hradce Králové, takže se k nám dostanou všichni hosté snadno a rychle.

       

Prohlédněte si fotografie z realizovaných akcí

Kampus Bistro Hradec Králové